• Wedstrijdprogramma

    Hier en in de Basketball-app vind je de het complete wedstrijdprogramma. Op jouw teampagina en in de app vind je een overzicht van alleen jouw team. Uitleg over het downloaden en inloggen in de app vind je hier, uitleg bij problemen met de app vind je hier. Inloggen in de app doe je met het mailadres dat je hebt opgegeven bij jouw inschrijving bij Barons.

  • Programma deze week

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieVeld
    13 apr.15:00Barons X14 1 * - BC Langstraat Shooters X14-1De DoelenVeld 1
    13 apr.16:30Trajanum VSE-1 - Barons VSE 1 *Gymnasion Hal AVeld 1
    13 apr.16:45Barons MSE-2 - Biks Shots MSE-2De DoelenVeld 2
    13 apr.16:45Barons V14 1 * - BC Langstraat Shooters V14-1De DoelenVeld 1
    13 apr.18:30Barons M16-1 - High Five M16-2De DoelenVeld 2
    13 apr.18:30Barons M16-2 - Scheldesport Basketball M16 1 *De DoelenVeld 1
    13 apr.19:00BC Shooters V16-1 - Barons V16-1De KuilVeld 1
    13 apr.20:30MSE1 - Woodpeckers MSE-1De DoelenVeld 1
    14 apr.10:00BC Kimbria X10-1 - Barons X10-1GeusseltVeld 1
    19 apr.20:30BV Volharding MSE-1 - Barons MSE-5OmniumVeld 1
    20 apr.12:00Barons MSE-4 - High Five MSE 2 ***De DoelenVeld 1
    20 apr.12:00Barons M16-2 - Vossenberg M16-1De DoelenVeld 2
    20 apr.13:00WBB Giants M18-2 - Barons M18 1 (K)TuinwijkVeld 3
    20 apr.14:00Barons MSE-2 - TSBV Pendragon MSE 2 **De DoelenVeld 1
    20 apr.14:00Barons V16 2 * - BV Volharding V16 1 (VR)De DoelenVeld 2
    20 apr.14:30Trajanum VSE-1 - Barons VSE 1 *Gymnasion Hal AVeld 1
    20 apr.15:30B.C. Virtus MSE-1 - MSE1De CrosserVeld 1
    20 apr.16:00Barons V16-1 - BC Shooters V16-1De DoelenVeld 1
    20 apr.16:00EBBC M16-1 - Barons M16-1Sporthal ZuidVeld 2
  • Programma daarna

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieVeld
    20 apr.12:00Barons MSE-4 - High Five MSE 2 ***De DoelenVeld 1
    20 apr.12:00Barons M16-2 - Vossenberg M16-1De DoelenVeld 2
    20 apr.13:00WBB Giants M18-2 - Barons M18 1 (K)TuinwijkVeld 3
    20 apr.14:00Barons MSE-2 - TSBV Pendragon MSE 2 **De DoelenVeld 1
    20 apr.14:00Barons V16 2 * - BV Volharding V16 1 (VR)De DoelenVeld 2
    20 apr.14:30Trajanum VSE-1 - Barons VSE 1 *Gymnasion Hal AVeld 1
    20 apr.15:30B.C. Virtus MSE-1 - MSE1De CrosserVeld 1
    20 apr.16:00Barons V16-1 - BC Shooters V16-1De DoelenVeld 1
    20 apr.16:00EBBC M16-1 - Barons M16-1Sporthal ZuidVeld 2
    21 apr.14:00Vlijmscherp SVH X10-1 - Barons X10-1Die HeygraveVeld 2