• Barons Heren 1

  • Barons MSE 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Clerck, Thomas deTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRol
    Bot, Jens WillemTeamspeler
    Erk, Flip vanTeamspeler
    Hageman, LaurenTeamspeler
    Hageman, MarnikTeamspeler
    Lange, OskarTeamspeler
    Verdiesen, BorisTeamspeler
    Verharen, PimTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 mrt. 15:15Barons MSE 1 - Blauw-Wit MSE 1De Doelen
    16 mrt. 18:00The Black Eagles MSE 2* - Barons MSE 1De Hazelaar
    24 mrt. 12:00Barons MSE 1 - Harlemlakers MSE 3De Doelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 mrt.Quick Lions MSE 1 - MSE1120 - 55
  • Poulestanden Barons MSE 1 ( 2e Divisie MSE 2D 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1B.C. Virtus MSE 1161402122399922428
    2BC Utrecht Cangeroes MSE 21714031404108531928
    3Quick Lions MSE 11612041285109818724
    4Punch MSE 11511041150101313722
    5EBV Baros MSE 2171106133812914722
    6Woodpeckers MSE 1171007123911736620
    7Harlemlakers MSE 317601112181367-14912
    8EBBC MSE 1145098851052-16710
    9Blauw-Wit MSE 116501111131166-5310
    10Klipperstars MSE 115301210091100-916
    11MSE11530129701228-2586
    12The Black Eagles MSE 2*17201510691331-2622